2021 թվականի մայիսից Մաշտոցի 15/5 հասցեում գտնվող SEASONS ռեստորանն ու M-CAFE սրճարանը կգործեն «Երեմյան Փրոջեքթս» ընկերության կազմում:
««Երեմյան Փրոջեքթս»-ը SEASONS ռեստորանի գործունեությունը կշարունակի իրեն բնորոշ ձեռագրով ու մոտեցումներով: Նոր նախագիծը կունենա կոնցեպտուալ 4 ուղղվածություն, որոնք բնորոշելու են տարվա 4 եղանակները: SEASONS ռեստորանի 2 սրահներում առանձին կգործեն SEASONS ռեստորանը, «Երեմյան Փրոջեքթս» ընկերության ֆիրմային, քաղաքի ամենահամեղ հրուշակեղենը ներկայացնող SEASONS SWEETLAND սրճարանն ու ընկերության կողմից «Yeremyan Products» բարձրակարգ կաթնամթերքից արտադրվող պաղպաղակի սրահը՝ SEASONS GELATERIA-ն։ Նախկին M-CAFE-ի տարածքում կգործի իտալական համեղ ու յուրահատուկ խոհանոցով բացօթյա սրճարանը՝ SEASONS CAFE-ն», - ասված է հաղորդագրության մեջ:
«Երեմյան Փրոջեքթս» ընկերության կառավարման ներքո կաշխատի նաեւ «Նոր Երեւան» այգին, որը կներկայանա հետաքրքիր մոտեցումներով, շատրվանների լուսային ու երաժշտական շոուներով, մանկական ժամանցի համար նախատեսված հատվածներով, վառ ու գունեղ բազմաբնույթ միջոցառումներով եւ հատուկ իրադարձություններով:

SEASONS restaurant and M-CAFE, located on 15/5 Mashtots Avenue in Yerevan, will merge with Yeremyan Projects in May 2021.
“Yeremyan Projects will bring its unique style and attitude into operating SEASONS. The new project will have 4 conceptual areas of focus to match the 4 seasons of the year. Two halls in the restaurant will host the SEASONS restaurant, SEASONS SWEETLAND café that will offer Yeremyan Projects’ own (and the best in the city!) pastry, and SEASONS GELATERIA that will serve ice-cream made from the dairy of the Yeremyan Products. Where M-CAFE now stands, we will have the open-air SEASONS CAFE that is going to serve dishes of Italian cuisine,” Yeremyan Projects said in a press statement.
“New Yerevan” park will also be operated by Yeremyan Projects. The park promises to deliver light and music fountain shows, feature recreational areas for kids, and organized events of various kinds.