Dilijan Wine Fest-ն անցկացվում է երեք տարի շարունակ՝ միավորելով գինու սիրահարներին ու գինեգործներին Դիլիջանում՝ Աղասի Խանջյանի ամառանոցի տարածքում։
Այս տարի եւս DILIJAN WINE FEST 2024 փառատոնը խոստանում է անմոռանալի ժամանց՝ առաջարկելով այցելուներին 35+ գինեգործների մասնակցությամբ տոնավաճառ, գինու համտես, դասախոսություններ ու վարպետաց դասեր, ֆիլմերի բացօթյա ցուցադրություն, գինով նկարչություն, համերգային ծրագիր ու դիջեյ սեթեր և շատ ավելին։
DILIJAN WINE FEST 2024-ը կազմակերպվում է EasyPay ֆինտեխ հարթակի և TimeTo կրեատիվ գործակալության կողմից։ Փառատոնի տոմսերը ամենամատչելի գնով հասանելի են easywallet հավելվածում։ Տոմսերը հնարավոր է ձեռք բերել նաև EasyPay կանաչ տերմինալների միջոցով։
Փառատոնի շրջանակում EasyPay-ը խաղարկում է 3 ուղևորություն դեպի Մոնտենեգրո երկու անձի համար։ Խաղարկությանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ է ձեռք բերել DILIJAN WINE FEST 2024-ի տոմս easywallet-ով մինչև հուլիսի 31-ը ներառյալ։ Խաղարկությանը հնարավոր է մասնակցել միայն easywallet-ով գնված տոմսերով։ Ամեն գնված տոմսից գնորդին կտրվի խաղարկության մեկ կտրոն։ Խաղարկությունը կամփոփվի փառատոնի ընթացքում, և հաղթողները կընտրվեն պատահականության սկզբունքով։
Փառատոնը կսպասի իր այցելուներին Դիլիջանի Աղասի Խանջյանի ամառանոցի տարածքում օգոստոսի առաջին հանգստյան օրերին՝ 3-ին ու 4-ին։ Փառատոնի մասին ավելին ներկայացված է EasyPay-ի կայքէջում։

For three years in a row, Dilijan Wine Fest has brought wine lovers and winemakers together at the Khanjian Villa area in Dilijan.
This year, too, DILIJAN WINE FEST 2024 promises to be unforgettable by offering its visitors a fair featuring 35+ winemakers, wine tasting, lectures and masterclasses, outdoor movie screenings, painting with wine sessions, a concert program and DJ sets, and much more.
DILIJAN WINE FEST 2024 is organized by the fintech platform EasyPay and the creative agency TimeTo. The most affordable tickets are available in the easywallet app, and tickets can also be purchased via the green EasyPay payment kiosks.
Within the scope of the festival, EasyPay is giving away 3 trips to Montenegro for two people each. To take part in the draw, one needs to purchase a DILIJAN WINE FEST ticket via easywallet by July 31 inclusive. Entry to the draw is only possible with tickets bought via easywallet. Each purchased ticket counts as one entry. The draw will take place during the festival, with winners to be selected randomly.
The festival awaits its visitors at the Khanjian Villa area in Dilijan on the first weekend of August—August 3 and 4! More information about the festival is available on EasyPay’s website.