Dilijan Wine Fest-ն անցկացվում է երեք տարի շարունակ՝ միավորելով գինու սիրահարներին ու գինեգործներին Դիլիջանում՝ Աղասի Խանջյանի ամառանոցի տարածքում։
Այս տարի եւս DILIJAN WINE FEST 2024 փառատոնը խոստանում է անմոռանալի ժամանց՝ առաջարկելով այցելուներին 35+ գինեգործների մասնակցությամբ տոնավաճառ, գինու համտես, դասախոսություններ ու վարպետաց դասեր, ֆիլմերի բացօթյա ցուցադրություն, գինով նկարչություն, համերգային ծրագիր ու դիջեյ սեթեր և շատ ավելին։
DILIJAN WINE FEST 2024-ը կազմակերպվում է EasyPay ֆինտեխ հարթակի և TimeTo կրեատիվ գործակալության կողմից։ Փառատոնի տոմսերը ամենամատչելի գնով հասանելի են easywallet հավելվածում։ Տոմսերը հնարավոր է ձեռք բերել նաև EasyPay կանաչ տերմինալների միջոցով։
Փառատոնի շրջանակում EasyPay-ը խաղարկում է 3 ուղևորություն դեպի Մոնտենեգրո երկու անձի համար։ Խաղարկությանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ է ձեռք բերել DILIJAN WINE FEST 2024-ի տոմս easywallet-ով մինչև հուլիսի 31-ը ներառյալ։ Խաղարկությանը հնարավոր է մասնակցել միայն easywallet-ով գնված տոմսերով։ Ամեն գնված տոմսից գնորդին կտրվի խաղարկության մեկ կտրոն։ Խաղարկությունը կամփոփվի փառատոնի ընթացքում, և հաղթողները կընտրվեն պատահականության սկզբունքով։
Փառատոնը կսպասի իր այցելուներին Դիլիջանի Աղասի Խանջյանի ամառանոցի տարածքում օգոստոսի առաջին հանգստյան օրերին՝ 3-ին ու 4-ին։ Փառատոնի մասին ավելին ներկայացված է EasyPay-ի կայքէջում։

Dilijan Wine Fest проводится уже третий год, объединяя любителей вина и виноделов в Дилижане, на территории виллы Агаси Ханджяна.
В этом году DILIJAN WINE FEST 2024 обещает стать незабываемым мероприятием, предлагая своим посетителям ярмарку с участием более 35 виноделов, дегустацию вин, лекции и мастер-классы, кинопоказы под открытым небом, рисование вином, концертную программу, диджейские сеты и многое другое.
Организаторами DILIJAN WINE FEST 2024 являются финтех-платформа EasyPay и креативное агентство TimeTo.
Самые выгодные билеты доступны в приложении easywallet, билеты также можно приобрести через зеленые платежные терминалы EasyPay.
В рамках фестиваля EasyPay разыгрывает 3 путёвки в Черногорию на двоих. Чтобы принять участие в розыгрыше, необходимо приобрести билет на DILIJAN WINE FEST через easywallet до 31 июля включительно. Участвовать в розыгрыше можно только с билетами, приобретенными через easywallet. Каждый купленный билет равносилен одному лотерейному. Розыгрыш пройдет во время фестиваля, победители будут выбраны случайным образом.
Фестиваль будет ждать своих посетителей на территории виллы Агаси Ханджяна в Дилижане в первые выходные августа — 3 и 4 числа! Подробнее о фестивале можно узнать на сайте EasyPay.