Wine Republic Yerevan ռեստորանային խումբը 2025 թվականի ամռանը արագ սննդի նոր նախագիծ կգործարկի:
Այդ մասին տեղեկանում ենք QBTEC ընկերության վաճառքների ներկայացուցիչ Մարկ Պելսի գրառումից: Դրանում, մասնավորապես, ասվում է.
«Հաշվի առնելով Արսենի (Wine Republic Yerevan-ի հիմնադիր Արսեն Հովհաննսիսյան-խմբ.) ավելի քան 11 տարվա փորձը ռեստորանային բիզնեսում, մենք համոզված ենք, որ ֆանտաստիկ նախագիծ է լինելու»:
Մարկ Պելսը տեղեկացրել է, որ QBTEC-ի կազմի մեջ մտնող Perfecta-ն շուտով կսկսի տապակիչի արտադրությունը Wine Republic Yerevan-ի հատուկ պատվերով:
QBTEC-ը Եվրոպայի եփելու եւ տապակելու պրոֆեսիոնալ սարքավորումների ամենամեծ արտադրողն է: Այն միավորում է վեց պրեմիում դասի բրենդեր՝ Kiremko, Perfecta, Smitto, Qook!, Adieu եւ HiFri:

Wine Republic Yerevan restaurant group will launch a new fast food concept in the summer of 2025.
This information was shared by Mark Pels, a sales representative from QBTEC, in a post, which says, in particular:
“Arsen (Wine Republic Yerevan founder Arsen Hovhannisyan - ed.) will start a fantastic new fast food concept in Yerevan this summer. With his 11+ years of experience in the F&B industry, we are convinced this is going to be a fantastic concept.”
Perfecta, part of QBTEC, will soon begin the production of custom-made fryers on special order from Wine Republic Yerevan.
QBTEC is Europe’s biggest manufacturer of professional cooking and frying equipment. It is the umbrella organization of six premium brands: Kiremko, Perfecta, Smitto, Qook!, Adieu and HiFri.